ralph lauren paint

Aktualności

2 grudnia 2010

Idziemy na New Connect

Debiut na NewConnect planujemy na 4 kwartał 2010. Zakładamy, że uda nam się przeprowadzić ofertę prywatną w grudniu 2010. Będzie ona zaadresowana do zamkniętego grona inwestorów, których w najbliższych tygodniach będziemy przekonywać o atrakcyjności inwestycji w naszą spółkę.

Wierzymy, że środki pozyskane z nowej emisji akcji spożytkujemy bardzo szybko w celu znaczącego podniesienia naszych mocy produkcyjnych. Ilość zamówień, na jakie zmuszeni jesteśmy odmawiać jest bardzo duża, co pozwala nam ze spokojem patrzeć na efekt tych inwestycji, które już w 2011 roku zaowocują wzrostem zysku dla akcjonariuszy.

Naszym doradcą w całym procesie jest firma INVESTcon, z którym współpracujemy od kilku lat. INWESTcon zna nasz biznes bardzo dobrze, udowodnił swoją skuteczność wprowadzając na NewConnect wiele innych firm. Wiemy też, że INWESTCon jest jednym z liderów w gronie Autoryzowanych Doradców przy ASO. Jesteśmy przekonani, że doradztwo i współpraca pomoże nam przeprowadzić cały proces upublicznienia skutecznie i sprawnie z satysfakcją dla wszystkich akcjonariuszy Alkala.

repliki zegarków rolex