ralph lauren paint

Aktualności

20 kwietnia 2009

Przejrzysta Firma dla Alkal sp. z o.o.

Wiarygodność oraz uczciwość finansowa to najważniejsze atuty przedsiębiorstw, mogących pochwalić się certyfikatem „Przejrzysta Firma”.

Ten prestiżowy tytuł w styczniu br. otrzymała kaliska firma Alkal Sp. z o.o.. Certyfikat przyznawany jest przez polski oddział międzynarodowego koncernu Dun and Brandstreet wykonującego analizy wiarygodności firm i przedsiębiorstw na całym świecie.

Powyższe wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych oraz jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej jego laureata. Otrzymanie wyróżnienia zwiększa prestiż i konkurencyjność firmy na rynku. Pomaga w zbudowaniu opartej na rzetelnej informacji strategii, w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej i przekształceniu firmy w sprawne, zorientowane na klientów i bardzo zyskowne przedsiębiorstwo.

Firmy zaliczone do szacownego grona laureatów działają zgodnie z najwyższymi standardami współpracy biznesowej oraz deklarują chęć ujawnienia pełnej i wiarygodnej informacji o swojej kondycji finansowej, powiązaniach kapitałowych oraz zwyczajach płatniczych stosowanych we współpracy z partnerami biznesowymi.

repliki zegarków rolex